Greita paskola bedarbiams su užstatu

Dažnai gyvenime atsitinka taip, kad prireikia pinigų ir jų reikia skubiai. Greitos paskolos bedarbiams su užstatu leidžia gauti pinigus jau per 1 darbo dieną. Šiandien bankai ir kredito įmonės, prieš išduodant paskolą, tikrina kliento gaunamas pajamas, tačiau privatūs kreditoriai ir investuotojai to nedaro ir nereikalauja.

Darbo netekimas – tai labai nemalonus dalykas kiekvienam žmogui, tačiau tokia situacija mums pažįstama ir dažnam pasitaikanti kelis kartus mūsų gyvenime. Tokiais nemaloniais momentais labai svarbu atsiminti, kad daugelis problemų praeina, taip pat ir nuolatinis darbas ankščiau arba vėliau atsiranda.

Privatūs kreditoriai paskolas ir kreditus išduoda, remiantis tik vienu faktu – nekilnojamo turto užstatu. Be to skolinantis ne iš privačių kreditorių ir nevykdant kreditinių įsipareigojimų tikėtina, kad susigadinsite savo kreditinę istoriją, ko nenutiktų jeigu paskolą imtumėte iš privataus investuotojo. Taip yra todėl, kad privatus investuotojas neteikia duomenų jokioms kredito įstaigoms. Taip pat skolintis iš paprastų žmonių yra lengviau, nei bankuose ar greitųjų kreditų įstaigose, nes nereikia begalės dokumentų ir sutarčių. Pagrindinis privalumas skolinantis iš paprastų žmonių, tai labai mažos palūkanos palyginti su greitųjų kredito bendrovėmis.

Privatūs kreditoriai suteikia paskolas tiek trumpam laikotarpiui iki 6 mėnesių, tiek ilgam iki 5 metų su galimybe prasitęsti paskolos sutartį. Trumpalaike paskola gali pasinaudoti tie klientai, kurie turi galimybę grąžinti lėšas greitai, o ilgalaike paskola gali pasinaudoti – kurie planuoja paskolą grąžinti dalimis.

Paskolos bedarbiams yra ypač populiarios, nes šiais sunkiais laikais yra daug darbo neturinčių žmonių, bet tai nereiškia, kad jie negali pasinaudoti galimybe ir gauti paskolą. Paskolos nedirbantiems teikiamos tik atsižvelgiant į turimą ir įkeičiamą nekilnojamąjį turtą. Tokias paskolas galite gauti mūsų Paskolų Kalnas sistemoje. Jas teikia privatūs asmenys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *