Paskola su bloga kredito istorija arba įkeitus nekilnojamąjį turtą – galimybė gauti ilgalaikę paskolą su mažiausiomis palūkanomis. Įkeisti galite butą, namą, žemės sklypą, sodo sklypą, sodo namą, bendrabučio kambarį, sodybą ir kitą nekilnojamąjį turtą.

paskola su uzstatu be pajamuUžklausą dėl paskola su bloga kredito istorija gavimo galite pateikti elektroniniu būdų visą parą, užpildę žemiau esančią formą.

Atsakymas dėl paskolos suteikimo duodamas ne vėliau kaip per 3 (tris) darbo dienas ir tik pateikus visus būtinus dokumentus, kurie reikalingi paskolai gauti.

Paskolos suma, klientui pageidaujant, pervedama į jo nurodytą banko sąskaitą arba išmokama grynais, iš karto po paskolos sutarties pasirašymo notarų biure.

Paskola suteikiama iki 60 %. nuo nekilnojamo turto ( užstato ) vertės rinkos kaina (pvz., jei 1 kambario butas kainuoja 15 tūkstančių eurų. Maksimalus paskolos dydis – 9 tūkstančiai eurų (tai yra 60 % buto vertės).

Už gautą paskolą mokėsite tik nuo 1,0 proc. iki 3,0 proc. palūkanų per mėnesį. Palūkanų dydis priklauso nuo įkeičiamo turto vertės ir vietos, kurioje yra nekilnojamasis turtas, bei prašomos paskolos sumos.

Paskola grąžinama sutartyje nurodytais terminais, kiekvieną mėnesį sumokant tik palūkanų sumą, o visa paskolos suma grąžinama sutarties terminui pasibaigus.

Paskola su turto įkeitimu su bloga kredito istorija

Paskolai gauti reikalingi tik nekilnojamojo turto nuosavybės dokumentai (nekilnojamojo turto „Registrų centro“ duomenų banko išrašas. Tik gavę išrašą galėsime gauti paskolą su turto įkeitimu.

Pirkimo-pardavimo sutartis (arba kitas nuosavybę liudijantis dokumentas), žemės sklypo planas (įkeičiant žemės sklypą), turto vertinimo pažyma (neprivaloma).

Paskola su bloga kredito istorija sąlygos ir kita informacija:

  • Paskolos sutartis įforminama per 24 val.
  • Nereikia pateikti įrodymų apie uždirbamas pajamas.
  • Paskolos terminas – nuo 6 mėnesių iki 5 metų su galimybe prasitęsti.
  • Minimali paskolos suma 1000 eur.
  • Garantuojame konfidencialumą, užtikriname asmens duomenų saugumą.
  • Neteikiame savo klientų duomenų jokioms duomenų bazėms.

Kiekvienas kreditorius, investuotojas nori garantijų, kurias suteiktų kredito prašantis asmuo. Todėl įprasta, kad dėl to yra reikalaujama užstatyti (įkeisti) kažkokį nekilnojamąjį turtą. Nekilnojamasis turtas įkeičiamas dažniausiai norint gauti didesnę paskolą nei 1000 eurų.

Tokiose paskolose terminas yra ilgas, todėl normalu, jog ir užstatas yra didesnis. Kaip bebūtų – greitosioms vartojimo paskoloms ar kreditams gauti užtenka ir darbo pajamų. Tačiau ne visi žmonės yra dirbantys pagal darbo sutartis. Paskolos su užstatu turi daugiau pliusų nei minusų, apie kuriuos ir norime pakalbėti.

paskola su užstatu be pajamų

Nekilnojamojo turto užstatas padidins jūsų norimos paskolos sumą ir sumažins palūkanas. Paskola su užstatu be pajamų kiekvienas investuotojas atsižvelgia į tai, kokios vertės turtas yra užstatomas ir kurioje vietoje jis randasi.paskola su uzstatu be pajamu

Vadinasi, jeigu užstatomas didesnės vertės namas, tai ir paskolos suma gali būti didesnė nei jūs prašote ir nesvarbu, kad neturite pajamų. Tad turėkite galvoje šią mintį, kad nekilnojamojo turto užstatas gali pagerinti skolinimosi galimybes Jums, o tai išties gali padėti siekiant geriausio varianto.

Blogiausiu momentu, išimtinais atvejais jei negrąžinate kredito jūsų turtas, šiuo atveju nekilnojamas turtas yra parduodamas, o juo kompensuojama visa paskolos suma ir palūkanos bei delspinigiai, o kas lieka – atitenka jums.

Tai iš dalies yra patogu, jei norite savo turtą parduoti – to daryti jums nereikia ir sutaupote nemažai laiko – kreditorius jį parduoda už jus.

NT įkeitimas ir kita patirtis

Nekilnojamojo turto įkeitimas yra rizikingas sprendimas pačiam žmogui norinčiam gauti paskolą, todėl prieš tai yra labai svarbu tinkamai įvertinti savo mokumą ir pagal tai pasirinkti paskolos sumą.

Tai reikalinga, kad ateityje nekiltų jau minėtų problemų kurias paminėjau anksčiau. Kiekvienas pasiėmęs paskolą turi prisiimti visišką atsakomybę, taigi tikrai pagalvokite, kokia paskolos suma jums yra reikalinga.

kredito istorijaPaskolos su nekilnojamojo turto užstatu išsiskiria tuo, kad nesėkmės atveju kas būna labai retai, jūs netenkate tik savo užstatyto turto. Paskola su bloga kredito istorija kaip jau minėjome pagrindiniai privalumai yra tokie: didelė paskolos suma, galimybė rinktis tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę paskolą, mažos palūkanos, galimybė mokėti tik palūkanas, o visą sumą grąžinti tik termino pabaigoje.