Paskolos bedarbiams

Kokios paskolos bedarbiams išduodamos

Žmonės kurie dirba užsienyje arba yra bedarbiai, ar nedarbingi ilgiau nei 3 darbo dienos, norintys paimt bet kurią paskolą iš paskolų bendrovių – negaus. Jų statusas yra bedarbių, o pagal Lietuvos Banko įstatymus paskolos bedarbiams nėra suteikiamos.
Lietuvos bankas turi ir daugiau sukurtų ir nesenai papildytų sąlygų bei taisyklių, kurias verta būtų žinoti:

 • Nustatytos metinės palūkanų lubos įmonėms ir gyventojams.
 • Padaryta bendra paskolų rizikos duomenų bazė.
 • Apribotas norinčių pasiskolinti amžius.
 • Apribotas minimum išdirbtas laiko tarpas norint gauti paskolą.
 • Nustatyti privalomi pateikti dokumentai iš norinčio imti paskolą.

lietuvos bankasNesilaikantiems nustatytų reikalavimų, gresia didelės baudos per ataskaitinį įmonės patikrinimą. Todėl nei viena bendrovė nerizikuos prarasti savo pelno dėl paskolos bedarbiui.

Žmonės to ne visada supranta. čia ir įdomiausia, kad jei toks nedirbantis asmuo gauna paskolą, tai čia jam kaip kilpa ant kaklo.

Retas kuris sugeba išbristi iš šio liūno ir atsitiesti. Paskolų liūnas labai klampinantis arba jei dar kitaip pasakius „kartą paragavus negali sustoti“. Daug žmonių prarado savo turimus turtus dėl paprasčiausio finansinio neišprusimo.

Jų niekas nemokė, kaip veikia visa ši greitųjų paskolų sistema. Niekas nesakė, kad palūkanos gali augti. Toks žmogus patekęs į tokius spąstus labai greitai pasiduoda ir tada nebemoka išvis įmoku. Tai tik dar didesnė klaida, nes kreditorius savo skolininką perduoda antstoliams.

Kreditai bedarbiams ir tie patys spąstai

Antstoliai su savo įkainiais ir apsukrumu gali net mirusius išgąsdinti, bet tai atskira tema su kreditai bedarbiams apie jų darbo specifika. Esmė, kad iš sąlyginai nedidelio kredito bedarbiui virsta neįsivaizduojamo dydžio skola. Nes tiek greitųjų kreditų bendrovė nori atsiriekti savo dalį, tiek antstolių kontora.

Taigi, jei bedarbis neturės iš ko susimokėti jam pateiktos sąskaitos jo tada laukia dar didesnės bėdos. Bėda numeris vienas. Pradžioje su teismo sprendimu yra įšaldomos sąskaitos. Toliau, kai jūs atsirandate ir pradedate aiškintis, suprantate, kad jūsų turimas turtas bus pardavinėjamas iš varžytinių.

Varžytinėse gauta suma (kuri sąlyginai nėra didelė kitaip nei pardavus turtą pačiam) yra išdalinama tiems kam esate skoloje, o likutis atitenka jums. Tai ką realiai gauna kreditai bedarbiams išdavusiai įmonei yra didžiausias kąsnis

Pinigai jei dirbate anglijoje

Jei esate Lietuvos pilietis ir dirbate Jungtinėje Karalystėje, jums praktiškai jau sekasi. Ten mokamos bedarbiui pašalpos, kurios tikrai padeda išgyventi kai tuo metu neturite darbo ar pastovių pajamų. Bedarbiui suteiktos visos sąlygos, kad gautų bedarbio paskolą. Valstybė moka pagal ten esančius įstatymus ir reikalavimus. Gaunama pinigų suma kasmet didėja.

Deja, apie tokius būdus, kai valstybė pasirūpina savo piliečiu, o ne komercinis subjektas, kuris nuluptų paskutinį kailį jei tik galėtų – neturime. Bet už tai turime krūva bendrovių, įmonių, bankų ir kitų subjektų kurie mielai skolina kai atitinka keliamus reikalavimus:

 1. Visi bankai tokie kaip Swedbank, SEB, Luminor, Citadelė ir panašiai.
 2. Greitųjų kreditų bendrovės tokios kaip Smspinigai, Bobutės Paskola, Credit24 ir t.t.
 3. Vartojimo paskolos TFBank ir tuo pačiu bankai.
 4. Sutelktinio finansavimo bendrovės – FinBee, Paskolų klubas, Savy.
 5. Visi kiti asmenys kurie duoda paskolą pasirašant vekselį, skolos raštelį.
 6. Asmenys ir įmonės kurie suteikia paskolą numatytą laiko tarpą už nekilnojamo turto įkeitimą.

Visi įmanomi paskolos būdai išvardinti, bet kreditai bedarbiui suteikiami geriausiu atveju tik pasinaudojant 5 – 6 punktais. Dėl penkto abejočiau, nes sunkiai kas rizikuotu užšaldyti negrąžinimo atveju savo pinigus ilgam laikotarpiui.

Pabaigai apie atsakingą paskolą

Tai būtų pats prasčiausias scenarijus, kai dėl nedidelės paskolos ir menko supratimo, prarandate viską ką buvote užgyvenę per daug metų. O taip nutiko ir ne vienam…

kreditai bedarbiams

Todėl imantis spręsti šios dilemos buvo imtasi priemonių, sustabdyti kiek įmanoma daugiau greitųjų kreditų savivaliavimą. Paskolos bedarbiui nebėra išduodamos.

Nebent tai galima padaryti įkeičiant turtą, bet tai irgi turi atitikti daug sąlygų. Pavyzdžiui jei šeimoje yra nepilnamečių vaikų, tokio būsto įkeisti jau nepavyks. Tik teismo sprendimu galima užstatyti gyvenamą plotą, kas irgi galima sakyti beveik neįmanoma.

Mieli bedarbiai ir nedirbantys tautiečiai, supraskite tai viskas daroma jūsų labui, kad nereikėtų po tokių paskolų prie parduotuvių atkišus delnus prašyti pinigų ar kasdien tikrinti savo rajono konteinerius.

Skolinkite ir patys pasiskolinkite atsakingai su visa įvertinta rizika, palūkanomis ir grąžinimo laikotarpiu. Išmokę gyventi pagal savo kišenę, būsite kur kas laimingesni nei kas dieną galvodami iš kur atiduoti pasiskolintus pinigus.

2 thoughts on “Paskolos bedarbiams

 1. remigijus Atsakymas

  sveiki noreciau gauti paskola kol kas dirbu tik keli men pagal individualios veiklos pazyma.paskola reikalinga plestis ir papildomam verslui.kur galima kreiptis.uzstatas nekilnojamas turtas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *