Paskolos su užstatu

Paskolomis naudojasi šių dienų žmonės, kurie supranta, kad tai geras žingsnis į geresnį gyvenimą. Gyventojai paskolas ima dažniausiai vartojimui tenkinti ir specialiems poreikiams įgyvendinti, kiti naudojasi paskolos su užstatu tai kaip galimybe pradėti naują gyvenimo etapą ir siekia tikslų.

Nepriklausomai kokia priežastis Jus pastūmėjo kreiptis paskolos, pirmiausiai reikėtų ieškoti patikimo kreditoriaus, kuris galėtų suteikti Jums paskolos su užstatu. Ar rinksitės banką ar paskolas teikiančią įmonę, ar tiesiog privačius kreditorius, priklauso nuo daugelio dalykų.

Pavyzdžiui, bankas ir greitųjų kreditų įmonės atsižvelgs į tai, kokias pajamas gaunate ir kiek jų gaunate, ar turite kitų finansinių įsipareigojimų susijusių su kreditais ir lizingu, net jei esate įsitikinęs, kad Jūsų kredito istorija yra labai gera, to gali neužtekti.

Paskolų Kalnas tarpininkauja teikiant paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Kodėl paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu yra geras pasirinkimas? Išties tokio tipo paskolos naudingos tiek kreditoriui, investuotojui, tiek klientui.

 paskolos su uzstatu

Kreditorius gauna užtikrintumą ir garantą – paskolinti pinigai tikrai bus grąžinti, o klientas gauna paskolą su mažesnėmis palūkanomis, didesnę sumą ilgesniam laikotarpiui.

Dar vienas didžiulis, teigiamas aspektas yra tas, kad norint gauti paskolą ar kreditą nėra svarbi nei socialinė padėtis, nei gaunamos pajamos, nei kiti turimi įsiskolinimai ir lizingas.

Nėra svarbu net ar Jūs esate bedarbis ar turite darbą, ar išvis ketinate darbintis. Privačiam kreditoriui nėra reikalinga ir turto vertinimo pažyma, kurios reikalauja visi bankai ir greitųjų kreditų įmonės.

Pagrindinis faktorius lemiantis paskolos gavimą yra Jūsų turimas nekilnojamasis turtas. Net jeigu pats klientas neturi tinkamo turto įkeitimui, galima įkeisti ir kito asmens turimą turtą.

Įkeisdami savo ar trečiojo asmens turtą neprarandate nuosavybės teisių į jį – tai vis dar yra Jūsų ar trečiojo asmens turtas, kuriuo galėsite naudotis taip pat kaip ir iki įkeitimo.

Blogiausiu atveju, jei paskolos grąžinti laiku, pagal sutartį nepavyktų, tikrai neliksite be namų ir be pinigų pragyvenimui – turėsite galimybę parduoti savo turtą ir likusiomis lėšomis gyventi kaip sau tinkami.

Visi sandoriai tarp kreditorių, investuotojų ir klientų, teikiant paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu, vyksta sąžiningai, skaidriai ir patikimai. Sutartys tvirtinamos notaro ir dėl šio principo paskola yra vadinama hipotekinę.

Visus reikalus ir dokumentų tvarkymą su Notaru sutvarkome patys, Jums reikia tik atvykti į sutartą vietą pasirašyti sutarties ir patvirtinti, kad įkeičiamas turtas yra sutarties objektas.

Kad Jūs gautumėte paskolos su užstatu, reikia nekilnojamojo turto įkeitimu, galite įkeisti butą, namą, žemės sklypą, sodo namą, bendrabučio kambarį, sodybą, kitą nekilnojamąjį turtą.

Žemės sklypas taip pat gali būti ir žemės ūkio paskirties. Paskola su užstatu objektas neprivalo būti didžiuosiuose Lietuvos miestuose arba jų apylinkėse, jis gali būti ir kaimo vietovėje.

1 thought on “Paskolos su užstatu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *